انجام پایان نامه و دانلود پروپوزال فازی دانلود فایل پرسشنامه آموزشی ANP مهندسی صنایع MCDM فازی مدیریت صنعتی تحقیق در عملیات AHP, ISI و تاپسیس و پروژه های دانشجویی متلب ترجمه مقاله رشته مهندسی صنایع و برق و کامپیوتر, دانلود ترجمه مقاله isi
انجام پایان نامه پروپزال  مقاله ISI

اطلاعیه فروشگاه

تمامی این محصولات (فایل آموزشی مهندسی صنایع و برق و مدیریت و دیگر رشته ها و ترجمه و شبیه سازی و پایان نامه و پروپوزال) مختص این سایت هستند و در هیچ فروشگاه دیگری یافت نمی شوند. هر گونه کپی برداری از این محصولات پیگرد قانونی دارد. تلگرام @mrtahqiq

فایل های اقلیمی شهر شیراز در نرم افزار انرژی پلاس|طراحی مجتمع همساز با کاهش مصرف انرژی

فایل های اقلیمی شهر شیراز در نرم افزار انرژی پلاس|طراحی مجتمع همساز با کاهش مصرف انرژی

فایل های اقلیمی شهر شیراز در نرم افزار انرژی پلاس|طراحی مجتمع همساز با کاهش مصرف انرژی 

فایل های اقلیمی شهر شیراز در نرم افزار انرژی پلاس

فایل شبیه سازی شده با پسوند ddy,epw,stat

خروجی ها بصورت فایل pdf در دسترس هستند

 

فایل های اقلیمی شهر شیراز در نرم افزار انرژی پلاس : امروزه محیط زیست، صرفه جویی در مصرف انرژی های فسیلی و توسعه پایدار به مباحث بسیار مهم و رایج در سطح بین المللی تبدیل شده اند. محدود بودن ذخایر سوخت های فسیلی و همچنین آلودگی های زیست محیطی ناشی از سوزاندن آنها باعث گسترش مباحث مربوط به محیط زیست و انرژی شده است،به طوری که حفظ منابع انرژی ،جلوگیری از آلوده کردن زمین و محیط زیست ،کاهش میزان مصرف انرژی های فسیلی و هم زیستی با شرایط طبیعی و اقلیمی مبدل به یکی از مهمترین تدابیر مبحث توسعه و طراحی پایدار وبه عنوان یکی از مباحث مهم در طراحی معماری مطرح شده است ،و معماران و شهرسازان  را ملزم به رعایت اصول و قواعد خاصی در زمینه ساخت و ساز می کند. از این رو  افزایش مداوم جمعیت ،کشورهای جهان را بیش از پیش با مشکل کمبود انرژی رو به رو ساخته و حیات بشر را تهدید می کند.(زندیه و همکاران، 2،1389؛ شفیعی و همکاران،48،1392)

افزایش روز افزون هزینه انرژی های فسیلی

از یک سو و آسیب هایی که مصرف بی رویه این منابع به محیط زیست و سلامت انسان وارد آورده است،از سوی دیگر،متخصصین بسیاری از کشورهای جهان را به اتخاذ روش هایی برای تامین انرژی مورد نیاز ساختمان ها با استفاده از منابع تجدیدپذیر واداشته است. (پدرام،1386،1)

برای طبیعتی که رو به وخامت است استفاده از انرژی های تجدید پذیر با یک روش مدیریت پایدار ضروری به نظر می رسد. اخیرا به منابع انرژی رو به زوال و غیر قابل جایگزین زمین ، توجه زیادی معطوف شده است.هر چند برآوردهای اولیه برای کشورمان متفاوت است.در هر حال به این جهت که این سوخت ها در طبیعت،طی صدها هزار سال تکوین یافته اند،در مقایسه با میزان مصرف قابل بازسازی نیستند نقش مهمی را دارا می باشد. (سیمون،1392،2 ؛ikejemba et al,2017,3 )

 یکی از مهمترین عوامل آلوده کننده محیط زیست در جهان و به خصوص در کشور ما ایران،مصرف انرژی فسیلی در فضاهای مسکونی است که با اجرای اصول پایداری محیطی می توان با بحران انرژی مبارزه کرد، اصولی که باید رعایت شود تا یک ساختمان نیز بخشی از محیط زیست باشد.(مقدسیان نیاکی،1392،1) 

با یک تفکر و برنامه ریزی دقیق،می توان ساختمان هایی طراحی کردکه با کاهش مصرف انرژی  کمترین تاثیر منفی را بر محیط زیست داشته باشند (زندیه و همکاران،2،1389 ؛(kostevssek et al,2016,1.بر همین اساس استفاده از انرژی های تجدید پذیر  همچون انرژی خورشیدی که منبع تمام انرژی در روی زمین در سطح جهانی اهمیت ویژه ای پیدا کرده است.(زندیه وهمکاران،1389،3 ؛giwa et al,2017,22 )

انرژی خورشیدی

یکی از منابع مهم انرژی پاک و ارزان برای مردمان ساکن مناطق گرم و خشک کشور ماست که اغلب  در دسترس می باشد.ارزان براي مردمان ساکن مناطق گرم و خشک به ویژه در  اغلب اوقات در دسترس است..انرژی تابشی خورشید یکی از منابع مهم انرژی پاک به ویژه در کشور ماست. (صالحی و همکاران،1394،2)سطح تولید انرژی از بسیاری از سیستم های انرژی تجدید پذیر به آب و هوا بستگی دارد. آب و هوا و کاهش مصرف انرژی باعث استفاده رو به رشد نسل های خورشیدی در ساختمان های مسکونی گشته که باعث کاهش زیان های اقتصادی و کاهش مصرف انرژی می شود(Vieira et al,2017,1) .

در صورت صرف هزینه اي اندك و با دوره بازگشت کوتاه مدت می توان همیشه از آن استفاده کرد. عدم آلایندگی محیط زیست  و سازگاري کامل با آن سبب شده است که دنیاي مدرن به سمت استفاده از این انرژي پیش رود (گودرزی و همکاران،1392،5 ؛ coa et al.2016,43)

پیشرفت های علمی و دستاوردهای مهندسی دهه اخیر و همزمان افزایش آگاهی انسان نسبت به میزان آسیب های وارد شده به محیط زیست که بسیاری از آنها برگشت ناپذیر و غیر قابل جبران هستند،جامعه جهانی را مصمم کرده است که در شیوه زندگی خود تغییر اساسی ایجاد کند تا هرچه بیشتر در مصرف منابع انرژی فسیلی صرفه جویی شود. متخصصین صنعت ساختمان تلاش فراوانی می کنند که نه تنها ساختمان هایی با مصرف انرژی کمتر بسازند بلکه ساختمان هایی طراحی کنند که بتوانند انرژی مورد نیازشان را به طور مستقل از منابع تجدیدپذیر تامین کنند و حتی تلاش می کنند در آینده نزدیک خانه هایی بسازند که علاوه بر تامین انرژی مصرفی خود بخشی از انرژی مورد نیاز ساختمان های عمومی را نیز تولید کنند. (پدرام،1386،1)

ساختمان انرژی صفر خالص (ZEB)

به ساختمان هایی اطلاق می شود که خالص مصرف انرژی سالیانه آن صفر باشد.تنها با به کارگیری الزامات معماری خاص ( خواجه مبارکه،1391،1 خانه هاي انرژي صفر (ZEB)اصطلاحی است که براي نسل جدید ساختمان هاي سبز در نظر گرفته شده است به علت این که تمام انرژي هاي مورد نیاز ساختمان در خود ساختمان تولید می شود .تولید صفر نیز در این مجتمع هاي ساختمانی نیز مصداق دارد زیرا در این مجتمع ها از سوخت هاي فسیلی استفاده نمی شود.بنابراین تولید گاز کربنیک در آن ها به صفر می رسد.

این مجتمع ها دارای سیستم جامعی برای به حداقل رساندن ضایعات، افزایش راندمان مصرف انرژی و نیاز صفر به انرژی وارداتی است.چون تمام انرژی مورد نیاز در داخل مجتمع تولید می شود. ظهور شبکه های هوشمند و پیشرفت انرژی ساختمان  در ساختمانهایی با انرژی صفر خود پاسخ  به تقاضا وبهره برداری طراحی واستراتژی بهتر برای ساختمان ها و توزیع سیستم های انرژی می باشد   li et al,2017,1)؛ ولی الهی و همکاران،1389،13)

برای ساختن چنین ساختمان هایی از یک سو باید مصرف انرژی ساختمان را کاهش داد و از سوی دیگر باید تولید انرژی های تجدید پذیر را جایگزین انرژی های فسیلی مصرفی نماییم.

امروزه استفاده از سیستم های فتوولتائیک در ترکیب با ساختمان،اهمیت و جذابیت زیادی در میان طراحان و معماران یافته است؛در سیستم های فتوولتائیک با افزایش شدت تابش پرتوهای خورشید،مقدار خروج نیروی الکتریکی سیستم فتوولتائیک نیز افزایش می یابد؛بنا بر این ،بازده نیروی سیستم فتوولتائیک با میزان دریافت انرژی خورشید رابطه ای مستقیم دارد. از طرفی دیگر ،تغییر زاویه ی تابش خورشید و مقدار تابش در زمانهای مختلف در طول روز نیز بر تولید نیروی فتوولتائیک اثر می گذارد؛از این رو ،بازده سیستم فتوولتائیک به جهت و شیب پنل های  مستقر شده (در رابطه با تابش خورشید )بستگی دارد(hawang et al,2016,3)

 

فایل های اقلیمی شهر شیراز در نرم افزار انرژی پلاس: و در نتیجه جهت گیری و شیب پنل های فتوولتائیک متاثر از میزان دریافت انرژی خورشید است.سلولهای فتوولتائیک نور خورشید را تسخیر و آن را به الکتریسیته تبدیل می کند، در ساختمان از پانل های خورشیدی که بر مبنای پدیده فتوولتائیک کار می کند برای تولید برق استفاده می شود  این پنل ها در بام ساختمان نصب می شوند و برای استفاده از تابش خورشید و کاهش هزینه تولید برق،شیب پانل ها در هر ماه تغییر داده می شود به طوری که در ظهر خورشیدی در پانزدهم هر ماه اشعه آفتاب بر پانل عمود بتابد. ( shaikh et al,2016,11)

با توجه به تعداد روزهای آفتابی و ابری متوالی و در نظر گرفتن ضریب صافی معادل 2/0 برای روزهای ابری متوالی ودر نظر گرفتن بازده تبدیل انرژی خورشیدی به برق برابر با 10%،میزان برقی که هر متر مربع پانل خورشیدی می تواند در هر ماه تولید کند محاسبه گردد.هر متر مربع پانل های خورشیدی می تواند در معادل 3/506 مگا جول(64/140کیلو وات ساعت)برق در سال تولید نماید. (وفایی،1388)

فایل های اقلیمی با نرم افزار انرژی پلاس

فایل های اقلیمی شیراز

فایل های اقلیمی با پسوند epw

 

 

برای انجام پایان نامه کلیک کنید.

انجام پایان نامه

انجام پایان نامه

انجام پایان نامه

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت

آگهی رایگان

پانل خورشیدی برق DCتولید می کنند

که می توان در باتری هائی آنرا ذخیره کرد و برای مصارف مختلف لازم است آنرا توسط یک اینورتر به برق ACتبدیل نمود. پانل های خورشیدی در روزهای آقتابی بیش از نیاز ساختمان برق تولید می کنند و می توان این برق اضافی را به شبکه برق شهری فروخت و در عوض این پانل ها قادر به تامین تمامی برق مورد نیاز ساختمان در روزهای ابری نیستند و لازم است که از شبکه برق شهری در این روزها مقداری برق خرید.در طی یک سال جمع جبری داد و ستد برق با شبکه برق شهری صفر خواهد بود. (بهادری نژاد و همکاران،1381)

کشور ایران به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی خود قابلیت دریافت مقدار قابل ملاحظه ای از انرژی خورشیدی را دارا می باشد،مناطق مرکزی ایران و شهر شیراز بیشترین میزان دریافت انرژی خورشید را دارا است.(یعقوبی و همکاران،1382،2)

با توجه به اطلاعات آماری  هواشناسی (از سال 1950 تا 2005م) ایستگاه سینوپنیک شیراز،عناصر آب و هوایی شامل دما،رطوبت نسبی،باران وباد...بررسی شده است .شیراز با طول جغرافیایی 52 و35 دقیقه و عرض جغرافیایی 29 درجه و 32 دقیقه در جنوب غرب ایران واقع شده است و از سطح دریاهای آزاد 1491 متر ارتفاع دارد که بر روی قسمتی از جلگه طویل که دارای 13 کیلومتر عرض و 120 کیلومتر طول می باشد،واقع شده است.

بالاترین متوسط درجه حرارت سالیانه شهر شیراز 1/38 سانتیگراد در تیرماه و پایین ترین 8/0 درجه سانتیگراد در دی ماه می باشد . بر اساس این ارقام،متوسط درجه حرارت سالیانه برابر 18 درجه سانتیگراد و نوسان سالیانه دما برابر 37/3 درجه سانتیگراد می باشد. تابش خورشید نسبت به هر نقطه از زمین درروزهای مختلف سال متفاوت است.مسیر حرکت خورشید عرض جغرافیایی به منطقه مورد نظر بستگی داردشکل زیر زاویه تابش عرض 29درجه شمالی که شهر شیراز در آن واقع گشته را نشان می دهد.

وجود چنین خانه هایی در این منطقه نه تنها از تولید مقدار عظیمی از گازهای آلاینده خواهد کاست بلکه ما را از تولید  مقدار چشم گیری از انرژی که طبیعت به طور رایگان و پاک در اختیار ما قرار می دهد بهره مند خواهد ساخت. این امر با استفاده از انرژی سرشار خورشیدی به طبیعت فرصت دوباره زیستن خواهد داد و بر اصلی ترین عامل تخریب محیط یعنی مصرف بی رویه انرژی های فسیلی غلبه خواهد یافت.

با توجه به مطالب مطرح شده و اهمیت موضوع  راه حل بهینه وجود ساختمانی که با استفاده از نور خورشید بتواند انرژی خود را تامین کند و با ذخیره انرژی تا حد امکان به شهر نیز در میزان انرژی کمک برساند،و نیز باطراحی  و مصالح بهینه باعث کاهش اتلاف انرژی در این مجتمع ها شود .

از این رواین در این بررسی و تحلیل قصد آنست تا با ارائه مدل مفهومی  با استفاده از انرژی خورشیدی و بهینه سازی مصرف انرژی شاخص از طراحی مجتمع مسکونی همساز با اقلیم را معرفی و سپس مجتمع مسکونی را طراحی کند.

 انجام پروژه متلب

نیازمندیها

 

انجام پایان نامه مهندسی برق

دانلود رایگان مقاله در تری پل!

آگهی رایگان

درج آگهی رایگان

شبیه سازی با متلب

چاپ مقاله isi

برای ارسال آگهی رایگان کلیک کنید.

چاپ مقاله isi

آگهی استخدام


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
1. تمامی مطالب مربوط به این فایل را بدرستی مطالعه کرده ام. 2. تمامی حقوق این فایل مربوط به این سایت است و خریدار حق نشر آن را ندارد. 3. ممکن است مطالب بهم ریخته باشد که در اینصورت با تماس با پشتیبان ایرادات رفع خواهد شد.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
memari-2_1963570_6369.zip438.2k

شبیه سازی سافت استارتر دارای 6 تریستور با تحریک توسط بلوک fiering algoritm در متلب

شبیه سازی سافت استارتر دارای 6 تریستور با تحریک توسط بلوک fiering algoritm در متلب شبیه سازی سافت استارتر دارای 6 تریستور با تحریک توسط بلوک fiering algoritm در متلب دسته: برق فرمت فایل شبیه سازی شده:  slx تعداد صفحات فایل ورد شده: 12 شبیه سازی با متلب 2012b انجام شده است. شبیه سازی مقالات آماده برق با متلب  درصد تست شده است. گزارش کار دارد به صورت کلی سافت استارتر دستگاهی است که برای کاهش موقت جریان ، گشتاور و بار موتور های AC در هنگام شروع به کار ...

توضیحات بیشتر - دانلود 20,000 تومان

شبیه سازی مونت کارلو|نرم افزار flac3d|شبیه سازی عددی تحلیل پایداری شیب

شبیه سازی مونت کارلو|نرم افزار flac3d|شبیه سازی عددی تحلیل پایداری شیب شبیه سازی مونت کارلو|نرم افزار flac3d|شبیه سازی عددی تحلیل پایداری شیب شبیه سازی مونت کارلو در نرم افزار flac3d|شبیه سازی عددی تحلیل پایداری شیب : جهت استفاده از برنامه و اجرای مدلسازی، سه مؤلفه اساسی باید مشخص باشد که عبارتاند از:  شبکه تفاضل محدود  رفتار ساختاری و خصوصیات مواد  شرایط مرزی و اولیه مدلسازی در مکانیک سنگ و خاک تفاوت عمدهای با سایر موضوعات مهندسی مکانیک دارد. دلیل اصلی این تفاوت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 25,000 تومان

شبیه سازی متلب آماده مقاله برق رایگان: تشخیص خطا در موتور القایی سه فاز

شبیه سازی متلب آماده مقاله برق رایگان: تشخیص خطا در موتور القایی سه فاز شبیه سازی مقاله برق آماده با متلب، تشخیص خطا در موتور القایی سه فاز کدهای آماده برای شبیه سازی متلب آماده مقاله برق برای تشخیص خطا در موتور القایی سه فاز بصورت کامل و تست شده و بصورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. مبلغ 5000 هم بدلیل محدودیت فایل سل هست و مبلغ ناچیزیست. تفاوت فایل شبیه سازی شده با مقاله اصلی اینست که شبیه سازی با الگوریتم pso حل شده است شبیه سازی متلب آماده مقاله بر ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

دانلود فایل شبیه سازی آماده رایگان متلب الگوریتم کلونی مورچگان در متلب -کد آماده

دانلود فایل شبیه سازی آماده رایگان متلب الگوریتم کلونی مورچگان در متلب -کد آماده دانلود فایل شبیه سازی آماده رایگان متلب الگوریتم کلونی مورچگان -کد Ant colony optimization for continuous domains در متلبشبیه سازی آماده رایگان متلب الگوریتم کلونی مورچگان Abstract: In this paper we present an extension of ant colony optimization (ACO) to continuous domains. We show how ACO, which was initially developed to be a metaheuristic for combinatorial optimization, can be a ...

توضیحات بیشتر - دانلود 500 تومان

دانلود ترجمه مقاله 2017 رشته برق|شبیه سازی کنترل کننده سافت استارتر بر موتور القایی

دانلود ترجمه مقاله 2017 رشته برق|شبیه سازی کنترل کننده سافت استارتر بر موتور القایی دانلود ترجمه مقاله 2017 رشته برق|شبیه سازی  تاثیر کنترل کننده سافت استارتر بر موتور های القایی ناپایدار فایل ترجمه شده : 22 صفحه word شبیه سازی : انجام نشده دانلود فایل مقاله بیس  چکیده: اين تحقيق روي شبيه سازي تاثير کنترل کننده راه انداز نرم در موتور القايي ناپايدار صورت گرفت . هدف آن حل چالش هاي مختلف ذاتي در عملکرد پويا موتور هاي آسنکرون ، که شامل جريان هاي جاري و گشتاور ...

توضیحات بیشتر - دانلود 15,000 تومان

شبیه سازی مقالات آماده برق با متلب|تبدیل توان بادی ژنراتور القایی دو سو تغذیه DFIG

شبیه سازی مقالات آماده برق با متلب|تبدیل توان بادی ژنراتور القایی دو سو تغذیه DFIG  شبیه سازی مقالات آماده برق با متلب|تبدیل توان بادی ژنراتور القایی دو سو تغذیه DFIG Based Wind Power  تبدیل توان بادی نوع ژنراتور القایی دو سو تغذیه با تنظیم توان شبکه برای مواقع کمبود باد DFIG-Based Wind Power Conversion With Grid Power Leveling for Reduced Gusts دسته: برق مجله انرژی های پایدار دانشگاه: دانشکده مهندسی برق و موسسه فناوری دهلی، هند شناسه شاپا ISSN: 1949-3029 لینک مقاله در سایت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 20,000 تومان

پیاده سازی با متلب آماده مقاله روباست بودن یک سیستم کنترلی بر پایه ی کنترل کننده fuzzy PID

پیاده سازی با متلب آماده مقاله روباست بودن یک سیستم کنترلی بر پایه ی کنترل کننده  fuzzy PID شبیه سازی با متلب مقاله آماده روباست بودن یک سیستم کنترلی بر پایه ی کنترل کننده  fuzzy PID محتویات: فایل های شبیه سازی با فرمتهای m,xls گزارش و آموزش word ترجمه مقاله بیس word مقاله بیس حیب فیلم آموزش 2 عدد حدود 20 دقیقه   کنترل فازی   شبیه سازی با متلب آماده مقاله برق  روباست بودن یک سیستم کنترلی بر پایه ی کنترل کننده  fuzzy PID در مقایسه با کنترل کننده: ...

توضیحات بیشتر - دانلود 79,000 تومان 59,250 تومان 25% تخفیف

شبیه سازی مقاله با متلب: الگوریتم تفریق پس زمینه برای شناسایی و ردیابی وسایل نقلیه

شبیه سازی مقاله با متلب: الگوریتم تفریق پس زمینه برای شناسایی و ردیابی وسایل نقلیه شبیه سازی مقاله isi آماده، الگوریتم تفریق پس زمینه برای شناسایی و ردیابی وسایل نقلیه توسط متلب عنوان پروژه:شبیه سازی مقاله isi آماده، الگوریتم تفریق پس زمینه برای شناسایی و ردیابی وسایل نقلیه توسط متلب نرم افزار مورد استفاده: متلب فرمت فایل: .m  فایل راهنما: دارد ترجمه مقاله: (17 صفحه ترجمه مقاله بصورت word عنوان  مقاله مرجع: A background subtraction algorithm for dete ...

توضیحات بیشتر - دانلود 39,000 تومان

شبیه سازی آباکوس آماده|رفتار تیرهای تقویتی بتنی با آرماتورهای خارجی توسط نرم افزار آباکوس

شبیه سازی آباکوس آماده|رفتار تیرهای تقویتی بتنی با آرماتورهای خارجی توسط نرم افزار آباکوس شبیه سازی آباکوس و رفتار تیرهای تقویتی بتنی با آرماتورهای خارجی توسط نرم افزار آباکوس عنوان :  بررسی رفتار تیرهای تقویت شده بتنی با استفاده از آرماتورهای خارجی (توسط نرم افزار آباکوس )   شبیه سازی و کدنویسی در نرم افزار آباکوس تهیه شده است. یک گزارش کار بصورت فایل پاورپوینت با فرمت ptx نیز تهیه شده است که برای ارایه سمینار مناسب است.     فهرست پاورپوینت مقدمه  ...

توضیحات بیشتر - دانلود 40,000 تومان

کدنویسی متلب آماده مقاله برق A novel approach for optimal economic dispatch scheduling of integrated combined heat and power systems

کدنویسی متلب آماده مقاله برق A novel approach for optimal economic dispatch scheduling of integrated combined heat and power systems کدنویسی متلب آماده مقاله برق A novel approach for optimal economic dispatch scheduling of integrated combined heat and power systems  برنامه متلب مقاله با دقت بالا البته در قالب الگوریتم pso نوشته شده است که یک نواوری برای پروژه های دانشگاهی محسوب می شود. پسوند فایل m A novel approach for optimal economic dispatch scheduling of integrated combined heat and power systems for maximum economic ...

توضیحات بیشتر - دانلود 25,000 تومان

شبیه سازی مقاله آماده: شبیه سازی زمان واقعی مبتنی بر FPGA و کنترل سیستم های فتوولتائیک متصل به شبکه

شبیه سازی مقاله آماده: شبیه سازی زمان واقعی مبتنی بر FPGA و کنترل سیستم های فتوولتائیک متصل به شبکه پیاده سازی با متلب مقاله آماده: شبیه سازی زمان واقعی مبتنی بر FPGA و کنترل سیستم های فتوولتائیک متصل به شبکه کدهای شبیه سازی مقاله با عنوان FPGA-based real time simulation and control of grid-connected photovoltaic systems در دسترس هستند که با اجرای فایل های شبیه سازی شده خروجی ها ارایه می گردد.   خلاصه مقاله:     Nowadays, FPGA devices are widely used to build control pla ...

توضیحات بیشتر - دانلود 45,000 تومان

ترجمه مقاله isi تحليل نفوذ اجتماعي در بیگ دیتا شبکه اجتماعي فرصت ها و چالش ها 2017

ترجمه مقاله isi تحليل نفوذ اجتماعي در بیگ دیتا شبکه اجتماعي  فرصت ها و چالش ها 2017 ترجمه مقاله isi تحليل نفوذ اجتماعي در داده هاي بزرگ شبکه اجتماعي  فرصت ها و چالش ها تعداد صفحات 22 فایل ترجمه word لینک مقاله اصلی چکيده تجزيه و تحليل نفوذ اجتماعي ١ به يکي از مهم ترين فن آوري هاي صنايع و خدمات اطلاعات مدرن تبديل شده است . که قطعا مبدل به يک ساز و کار ضروري براي انجام تجزيه و تحليل پيچيده در داده هاي بزرگ شبکه هاي اجتماعي خواهد شد. و افزايش مقدار تحقيقات اعم از استخراج ...

توضیحات بیشتر - دانلود 18,000 تومان

ترجمه مقاله رشته فوتونیک - سنسورهای پلاسمونی سطحی جایگزیده‌ مبتنی بر آلومینیوم

ترجمه مقاله رشته فوتونیک - سنسورهای پلاسمونی سطحی جایگزیده‌ مبتنی بر آلومینیوم ترجمه مقاله isi فوتونیک - سنسورهای پلاسمونی نقطه کوانتوم سطحی جایگزیده‌ مبتنی بر آلومینیوم تعداد صفحات ترجمه شده 19 فرمت word همراه با مقاله اصلی لینک مقاله اصلی چکیده رزونانس پلاسمونی سطحیِ جایگزیده‌ی مبتنی بر آلومینیوم (LSPR)، ویژگی‌های جذابی مانند هزینه‌ی پائین، فراوانی طبیعی[1] بالا و سهولت در پردازش را با بکارگیری روش‌های مختلفی همچون فرآیند نیمه‌رسانایی اک ...

توضیحات بیشتر - دانلود 18,000 تومان

شبیه سازی آماده مقاله 2016 برق پیکربندی شبکه توزیع با ضریب توان بهینه DG

شبیه سازی آماده مقاله 2016 برق پیکربندی شبکه توزیع با ضریب توان بهینه DG شبیه سازی آماده مقاله ieee 2016 برق پیکربندی شبکه توزیع با ضریب توان بهینه DG Multi-objective approach for distribution network reconfiguration with optimal DG power factor using NSPSO در این مقاله یک روش چندگانه برای پیکر بندی بهینه شبکه و همچنین پخش بار توان راکتیو ژنراتور های توزیع شده ) DGs (به جهت بهبود کارایی شبکه با استفاده از الگوریتم بهینه سازی مرتب سازی ازدحام ذرات غیر اجباری پیشنها ...

توضیحات بیشتر - دانلود 79,000 تومان

ترجمه مقاله الگوریتم های هوش ازدحام برای برنامه‌ریزی توان راکتیو با دستگاه‌های انتقال AC

ترجمه مقاله الگوریتم های هوش ازدحام  برای برنامه‌ریزی توان راکتیو با دستگاه‌های انتقال AC ترجمه مقاله isi الگوریتم های هوش ازدحام  برای برنامه‌ریزی توان راکتیو با دستگاه‌های انتقال AC تعداد صفحات ترجمه 18 فرمت word فایل همراه با مقاله اصلی لینک مقاله https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0142061515005177   چکیده ​در کار پیشنهادی ، مولفان الگوریتم های هوش ازدحام  را برای هماهنگی موثر سیستم انتقال AC انعطاف‌پذیر ( FACTS ) با دیگر منابع را ...

توضیحات بیشتر - دانلود 22,000 تومان

دانلود آموزش نرم افزار لینگو PPT با فرمت پاورپوینت برای تحقیق در عملیات

دانلود آموزش نرم افزار لینگو PPT با فرمت پاورپوینت برای تحقیق در عملیات پاورپوینت آموزش نرم افزار لینگو PPT  آموزش نرم افزار لینگو -  بسته های نرم افزاری لیندو و لینگو توسط شرکت لیندو سیستمز (1) برای حل مسائل بهینه سازی در دانشگاه، صنعت و تجارت، طراحی گردیده است. دو محصول فوق همراه با کتاب تحقیق در عملیات : کاربرد ها و الگوریتم ها (1994) (2) و کتاب مقدمه ای بر برنامه ریزی ریاضی : کاربرد ها و الگوریتم ها (1995) (3) که توسط پروفسور واین ال. وی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

دانلود ترجمه مقاله ISI بازاریابی رسانه‌ های اجتماعی و قابلیت‌ های ارتباط با مشتری و عملکرد شرکت

دانلود ترجمه مقاله ISI بازاریابی رسانه‌ های اجتماعی و قابلیت‌ های ارتباط با مشتری و عملکرد شرکت دانلود ترجمه مقاله ISI بازاریابی شبکه های اجتماعی و قابلیت‌ های ارتباط با مشتری و عملکرد شرکت سال 2017 تعداد صفحات ترجمه شده 25 فرمت word فایل دانلودی شامل فایل word ترجمه و فایل pdf مقاله لینک مقاله دانلود رایگان مقاله  در تری پل !   چکیده مقاله بازاریابی شبکه های اجتماعی .. چکیده کاربرد رسانه ‌های اجتماعی فراگیر گشته و سازمان‌ ها نیاز است که این ابزا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 27,000 تومان

دانلود پرسشنامه و آزمون هوش کتل مقیاس 3 pdf و نحوه تفسیر آن فرم a,b

دانلود پرسشنامه و آزمون هوش کتل مقیاس 3 pdf و نحوه تفسیر آن فرم a,b دانلود پرسشنامه و آزمون هوش کتل مقیاس 3 , چگونگی تفسیر و ارزیابی پاسخ ها تعداد صفحات 23 صفحه فرمت pdf همراه با نحوه تفسیر تست هوش کتل  دو فرم A و B آزمون های فرعی: آزمـون رديفها، طبقه بنديها، مظروفها و شرايط تست هوش آر بی کتل مقیاس 3ابزار هوش سنج مي تواند درجه ويژگي هاي شناختي و ذهني را به صورت هوشـ در يـك پيوستار ارائه دهد اين درجه كميت، ابداع، نوآوري و كنجكاوي هوشي را تعيين مي نماي ...

توضیحات بیشتر - دانلود 15,000 تومان

شبیه سازی پروتکل مسیریابی کیفیت خدمات در شبکه های ادهاک Manet با ns2

شبیه سازی پروتکل مسیریابی کیفیت خدمات در شبکه های ادهاک Manet  با ns2 شبیه سازی پروتکل مسیریابی کیفیت خدمات در شبکه های  Ad hoc ادهاک Manet  با ns2   شبیه سازی ns2 شبکه ادهاک با گزارش کامل 18 صفحه word مقاله شبیه سازی شده: A link-state QoS routing protocol based on link stability for Mobile Ad hoc Networks دانلود رایگان مقاله در ieeedn.net   مکانیسم پیشنهادی ما برای جستجوی مسیرهای پایدار تر در شبکه ادهاک به عنوان بخشی از بهبود کیفیت سرویس در W ...

توضیحات بیشتر - دانلود 90,000 تومان 76,500 تومان 15% تخفیف

شبیه سازی کوادروتور در متلب QUADROTOR ترکیب دو مقاله سال 2016 با گزارش

شبیه سازی کوادروتور در متلب QUADROTOR ترکیب دو مقاله سال 2016 با گزارش شبیه سازی کوادروتور با متلب QUADROTOR گزارش شبیه سازی مقاله با متلب: Robust Chattering Free Backstepping sliding Mode Control Strategy for Autonomous Quadrotor Helicopter دانلود رایگان مقاله  در تری پل ! و این مقاله : http://miscj.aut.ac.ir/article_528.html در این مقاله هدف طراحی یک کنترل کننده مقاوم برای یک Quadrotor در حضور عدم قطعیت­ها می­باشد. برای این منظور از سه روش کنترلی ی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 99,000 تومان

ترجمه مقاله isi حفظ حریم خصوصی شبکه های اجتماعی با الگوریتم k آتومورفیسم

ترجمه مقاله isi حفظ حریم خصوصی شبکه های اجتماعی با الگوریتم  km تعداد صفحات 37 صفحه فرمت word چکیده: افزایش محبوبیت شبکه های اجتماعی، مدیریت داده ها و چالشهای داده کاوی را مهم کرده است. یک چالش در مورد انتشار داده ها، حفظ حریم خصوصی آنها است. زیرا شبکه های اجتماعی معمولا حاوی اطلاعات شخصی می باشند. از بین رفتن اطلاعات شخصی (مانند نام و شماره امنیت اجتماعی) قبل از انتشار داده ها امری نگرا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 15,000 تومان

ترجمه مقاله رفتار لرزه ای پل های کابلی تحت حرکات زمین و بار داینامیک

رفتار لرزه ای پل های کابلی تحت حرکات زمین ( ترجمه مقاله الزویر) تعداد صفحات فایل  ترجمه 14 صفحه WORD چکیده تجزیه و تحلیل طیفی دامنه فرکانس، برای تحلیل حرکت پل های کابلی در ارتباط با حرکت تصادفی زمین در یک زاویه با توجه به محورهای طولی پل مورد بحث می باشد. حرکت زمین توسط تابع چگالی طیف قدرت و تابع  همبستگی فضایی نشان داده می شود. تجزیه و تحلیل ها، ارتعاشات فضایی حرکات زمین را بین تکیه ...

توضیحات بیشتر - دانلود 22,000 تومان

ترجمه مقاله isi طراحی سبز چرخه‌ی حیات AHP فازی و حسابداری مدیریت محیطی

ترجمه مقاله isi طراحی سبز   چرخه‌ی حیات AHP فازی و حسابداری مدیریت محیطی عنوان  یک روش یکپارچه برای طراحی سبز:  چرخه‌ی حیات، AHP فازی و حسابداری مدیریت محیطی   فرمت word تعداد صفحه ترجمه شده 37 صفحه چکیده افزایش آگاهی نسبت به مشکلات محیطی، طراحی محصولات سازگار با محیط زیست را به یک عمل حیاتی برای کسب و کارهای مدرن تبدیل کرده است. تقریبا تمامی هزینه‌های ...

توضیحات بیشتر - دانلود 17,000 تومان

شبیه سازی یکسوساز در متلب - یکسو ساز سه فاز با سیستم کنترلی

شبیه سازی یکسوساز در متلب - یکسو ساز سه فاز با سیستم کنترلی شبیه سازی با متلب طراحی، تحلیل، شبیه سازی  یک نمونه آزمایشگاهی یک یکسو ساز با ضریب قدرت بهبود یافتهفایل شبیه سازی همراه با گزارش کار کامل در قالی فایل word ارایه شده است. ۱-۱-  قسمت طراحی مدار یکسو کننده و نحوه عملکرد آن: یکسوکننده ها به صورت وسیعی برای سیستم های انرژی تجدید پذیر و کنترل سرعت درایوها کار برد دارند. کار ...

توضیحات بیشتر - دانلود 45,000 تومان

دانلود پرسشنامه میزان استفاده معلمان از عوامل افزاینده و کاهنده خلاقیت و پیشرفت تحصیلی

    پرسشنامه میزان استفاده معلمان از عوامل افزاینده و کاهنده خلاقیت و پیشرفت تحصیلی  تعداد سوالات 30 بسمه تعالی دانش آموز گرامی پرسش­نامه­ی ‌حاضر‌‌‌‌‌ جهت پژوهش   با عنوان « ارتباط بین میزان استفاده معلمان از عوامل افزاینده و کاهنده خلاقیت و پیشرفت تحصیلی دانش­آموزان مدارس ابتدایی در میانه » طراحی گردیده است. بی شک هم ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

ترجمه مقاله ISI کنترل بهینه تولید توان بادی نوع DFIG با روش ازدحام ذرات

ترجمه مقاله ISI کنترل بهینه تولید توان بادی نوع DFIG با روش ازدحام ذرات ترجمه مقاله ISI کنترل بهینه تولید توان بادی نوع DFIG با استفاده از تحلیل حساسیت و بهینه‌سازی گروه ذرات فایل همراه با مقاله اصلی لینک مقاله اصلی فرمت فایل ترجمه WORD تعداد صفحات 32     چکیده کنترل بهینه مزارع بادی مقیاس وسیع یک موضوع مهم برای توسعه سیستم‌های انرژی تجدیدپذیر و اتصال آن ها به شبکه قدرت جهت تامین برق قابل اطمینان، ایمن و کارا می‌باشد. در بین ...

توضیحات بیشتر - دانلود 18,000 تومان

داده های بورس اوراق بهادار تهران بانک مرکزی (داده های بورسی)

داده های بورس اوراق بهادار تهران بانک مرکزی (داده های بورسی) داده های بورس اوراق بهادار تهران بانک مرکزی فرمت فایل اکسل داده ها مربوط به بانک های جمهوری اسلامی ایران است. داده ها شامل موارد زیر است: مطالبات معوقه وام  / معوقه دارایی از دست رفته  /  نقدینگی کل بدهی اهرم مالی مدیریت سرمایه مدیریت سود 1/جمع دارایی ها موجودی انتهای دوره موجودی اول دوره نسبت ذخایر ارزی ارزش ویژه سپرده کل سود قبل از کسر مالیات درآمد کل هزینه عملیاتی  دارایی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 15,000 تومان

آموزش و حل گام به گام مساله ANP فازی

آموزش و حل گام به گام مساله ANP فازی آموزش و حل گام به گام مساله ANP فازیفرایند تحلیل شبکه ای یکی از تکنیک های تصمیم گیری چند معیاره است . و در مجموعه مدل های جبرانی قرار می گیرد. این مدل بر مبنای فرایند تحلیل سلسله مراتبی (AHP) طراحی شده است و " شبکه " را جایگزین " سلسله مراتب کرده است". از جمله مفروضات فرایند تحلیل سلسله مراتبی این است که بخش ها و شاخه های بالاتر سلسله مراتب ، مستقل از بخش ها و سطوح پائین تر می باشند. در صورتی که ...

توضیحات بیشتر - دانلود 14,500 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

محبوبترین محصولات

نظرسنجی

محصولات فروشگاه را تا چه حد مفید می دانید؟