انجام پایان نامه و دانلود پروپوزال فازی دانلود فایل پرسشنامه آموزشی ANP مهندسی صنایع MCDM فازی مدیریت صنعتی تحقیق در عملیات AHP, ISI و تاپسیس و پروژه های دانشجویی متلب ترجمه مقاله رشته مهندسی صنایع و برق و کامپیوتر, دانلود ترجمه مقاله isi
انجام پایان نامه پروپزال  مقاله ISI

اطلاعیه فروشگاه

تمامی این محصولات (فایل آموزشی مهندسی صنایع و برق و مدیریت و دیگر رشته ها و ترجمه و شبیه سازی و پایان نامه و پروپوزال) مختص این سایت هستند و در هیچ فروشگاه دیگری یافت نمی شوند. هر گونه کپی برداری از این محصولات پیگرد قانونی دارد. تلگرام @mrtahqiq

حل کامل روش های SWOT و ماتریس ایرانی و ایکولد و QSPM در محیط زیست

حل کامل روش های SWOT و ماتریس ایرانی و ایکولد و QSPM در محیط زیست

حل کامل و آموزش روش های SWOT و ماتریس ایرانی و ماتریس ایکولد و QSPM در ارزیابی محیط زیست

فایل WORD در 90 صفحه

 

·        تعریف و تعیین محدوده مطالعاتی در ارزیابی اثرات زیست‌محیطی طرح سد · 

 در ارزیابی زیست‌محیطی طرح‌های عمرانی، محدوده‌های مطالعاتی با توجه به‌شدت و نحوه اثرپذیری، به‌صورت محدوده بلافصل، مستقیم و غیرمستقیم تعریف می‌شود. این مسئله به‌ویژه در ارزیابی آثار اجتماعی و فرهنگی طرح‌ها اهمیت بیشتری می‌یابد، چراکه از یکسو پدیده‌های اجتماعی و فرهنگی حتی در محدوده بلافصل نیز اغلب با تأخیر ظاهرشده و از مهندسین رو پنهان می‌کنند و از سوی دیگر گاه اثرات اجتماعی و فرهنگی طرح‌ها در محدوده‌های دیگر بیش از بلافصل است. تعیین محدوده کار مطالعات و حوضه جغرافیایی اثرات زیست‌محیطی یکی از موارد مهم در کاهش هزینه­ها، شناسایی دقیق پیامدها، جلوگیری از ابهامات و پیچیدگی‌های آتی و سهولت دسترسی به اطلاعات و داده‌های موردنیاز است. با توجه به موارد فوق‌الذکر محدوده مطالعات در بخش‌های زیر تعیین‌شده است:

.

.

.

·        تجزیه‌وتحلیل اثرات محیط زیستی سد هشتجین اردبیل با استفاده از ماتریس ایکولد

با کمک ماتریس ایکولد می‌توان تأثیر هر یک از فعالیت‌های اجرایی پروژه را بر فاکتورهای تأثیرپذیر زیست‌محیطی به‌طور مجزا موردبررسی قرار داد و علاوه بر آن می‌توان پیامدهای زیست‌محیطی هر پروژه را در مقاطع زمانی مختلف و با توجه به نوع فعالیت و فاز اجرایی آن ارزیابی نمود.

اثرات ازلحاظ سه ویژگی نیز مورد ارزیابی قرار می‌گیرند:

محتمل یا قطعی بودن اثر

دائمی یا موقتی بودن اثر

زمان شروع اثر

قطعی یا محتمل بودن اثر با M و C نشان داده می‌شود. با نشانگر محتمل بودن وقوع آن است؛ یعنی بسته به شرایط آینده طرح است و سایر پارامترهای M و علامت محیطی و ویژگی‌های پروژه، احتمال وقوع آن وجود دارد. فعالیت‌های اثرگذار پروژه نیز با توجه به تشریح طرح ونیز سیمای طرح موجود، به تفکیک دو فاز ساختمانی و بهره‌برداری در نظر گرفته‌شده است.

موقتی یا دائمی بودن با حروف P, T نشان داده می‌شود. مقصود آن است که ماندگاری اثر در محیط به‌صورت بلندمدت و دائمی یا کوتاه‌مدت و موقتی است. T بیانگر موقتی بودن اثر بوده و P بیانگر دائمی بودن آن است

زمان شروع یا وقوع اثر با حروف I یا L نشان داده می‌شود. مقصود آن است که زمان شروع اثر بلافاصله پس از آغاز فعالیت موردنظر می‌باشد یا یک فاصله زمانی متوسط یا نسبتاً زیاد بین شروع فعالیت و ایجاد اثر وجود دارد. برای فاکتور زمان شروع اثر I نشان‌دهنده، شروع فوری و بلافاصله L بیانگر شروع مدت‌دار اثر نسبت به زمان شروع فعالیت و MI بین این دو حالت قرار دارد.

در مرحله نخست بر اساس داده‌ها و گزارش وضعیت موجود محیط‌زیست منطقه، پیش‌بینی اثرات طرح در محیط‌های فیزیکیوشیمیایی، بیولوژیکی و اقتصادی – اجتماعی هر محیط انجام‌گرفته و سپس با توجه به روش انتخابی فاکتورهای اثرپذیر و فعالیت‌های اثرگذار در ماتریس معین شده و اقدام به بارگذاری گردید.

 اثرات دائمی چنانکه پیش‌تر ذکر شد اثراتی هستند که در طول عملیات فاز ساختمانی یا بهره‌برداری به وقوع پیوسته و به عبارتی برگشت‌ناپذیر می‌باشند؛ اما اثرات موقتی اثراتی هستند که اغلب در طول عملیات فاز ساختمانی رخ‌داده و با اتمام عملیات مربوطه تأثیر آن بر محیط حذف می‌شود.

در جمع‌بندی ماتریس علاوه بر نوع اثرات مثبت و منفی و دائمی یا موقتی بودن آن، شدت اثرات نیز موردبررسی قرارگرفته‌اند.

تحلیل نتایج به‌دست‌آمده از ماتریس در مرحله بهره‌برداری را می‌توان از دو دیدگاه انجام داد.

  1. می‌توان نتایج حاصل از فعالیت‌ها را بر محیط، از بعد ماهیت، اهمیت، زمان وقوع، نوع اثر، احتمال وقوع اثرات مورد تحلیل و بررسی قرارداد. نتایج به‌دست‌آمده از این تحلیل مشخص‌کننده فعالیت‌هایی است که بیشترین تأثیرات سوء را بر محیط باقی می­گذارند. در این مرحله می‌توان با مشورت با ارگان‌های دولتی ذی‌ربط میزان اثرات موردپذیرش را مشخص نموده و برای اثرات غیرقابل‌پذیرش راه‌حل‌های فنی مهندسی و تمهیدات کافی در نظر گرفت.جدول (4-1)

ماتریس ایکولد

 

·        تجزیه‌وتحلیل اثرات محیط زیستی سد هشتجین اردبیل با استفاده از ماتریس ایرانی

در ماتریس ایرانی سطرها و ستون‌ها به ترتیب فاکتورهای زیست‌محیطی و فعالیت‌های پروژه را نشان می‌دهند. فاکتورهای زیست‌محیطی به تفکیک محیط‌های فیزیکی شیمیایی، بیولوژیکی، اجتماعی اقتصادی و فرهنگی طبقه‌بندی‌شده و در هر محیط ریز فاکتورهای تأثیرپذیر از اجرای پروژه با توجه به سوابق مطالعاتی موجود از طرح، بازدیدهای میدانی، تعیین گردیده‌اند.

اثرات منفی که در دامنه (5-) تا (3/1-) قرار گیرند جزء اثرات مخرب و قابل‌توجه محسوب شده و بایستی با ارائه گزینه اصلاحی میزان اثرات را تا حد امکان کاهش داد. نکته‌ای که ذکر آن در این قسمت ضروری است این است که در اجرای پروژه‌ها و طرح‌های توسعه علاوه بر اینکه سعی بر کاهش اثرات و پیامدهای منفی زیست‌محیطی است به همان اندازه باید در جهت افزایش و تقویت اثرات و پیامدهای مثبت پروژه نیز تلاش شود. سپس اثرات متقابل فعالیت‌های پروژه و فاکتورهای محیط‌زیست بر یکدیگر تعیین‌شده و به‌صورت عددهایی در دامنة 5+ تا 5- بارگذاری می‌گردد.

عدد ۵+ اثر مثبت (سودمندی یا مطلوبیت زیاد) و عدد 5 اثرات منفی (تخریب یا نامطلوب زیاد) را نشان می‌دهد.

پس از مرحلة امتیازدهی ماتریس، تعداد اثرات، جمع جبری، میانگین رده‌بندی و … محاسبه‌شده و در انتهای سطرها و ستون‌ها در مراحل ساختمانی و بهره‌برداری به تفکیک ارائه می‌گردد. اثر کل فعالیت‌ها بر هر فاکتور زیست‌محیطی "پیامد " نامیده شده و اثر هریک از فعالیت‌ها بر کل فاکتورهای زیست‌محیطی، با کلمه "اثر " بیان می‌گردد.

پس از محاسبة میانگین رده‌بندی پنج حالت جهت نتیجه‌گیری به وقوع می‌پیوندد:

حالت اول:

در حالتی که بیش از 50 درصد اثرات (میانگین رده‌بندی ستون‌ها) و بیش از 50 درصد پیامدها (میانگین رده‌بندی ردیف‌ها) کمتر از 3.1- باشد پروژه مردود است. در این حالت دیگر بخش‌های کاهش اثرات و پایش محیط زیستی را نداریم و کلا اجرای طرح ممکن نمی‌باشد.

  حالت دوم:

اگر پروژه فاقد اثرات و پیامدهای تخریبی زیاد و خیلی زیاد باشد، یعنی فاقد میانگین‌های رده‌بندی کمتر از 3.1- چه در ردیف‌ها و چه در ستون‌ها باشد، پروژه مورد تائید است. در این حالت دیگر بخش کاهش اثرات را نخواهیم داشت؛ اما بخش پایش محیط زیستی باید تهیه گردد.

حالت سوم:

 در حالتی که میانگین رده‌بندی در ردیف‌ها کمتر از 3.1- نمی‌باشد اما میانگین‌های رده‌بندی در ستون‌ها کمتر از 3.1-هستند پروژه با ارائه گزینه‌های اصلاحی یعنی تغییر درروش کار فعالیت‌هایی که تخریبی آن‌ها زیاد و خیلی زیاد است، تائید می‌گردد.

حالت چهارم:

 در حالتی که هیچ‌یک از میانگین‌های رده‌بندی در ستون‌ها کمتر از 3.1- نمی‌باشد، اما برخی از میانگین‌های رده‌بندی در ردیف‌ها کمتر از 3.1- باشد، پروژه با ارائه طرح بهسازی برای آن دسته از پیامدهایی که دارای ماهیت تخریبی زیاد و خیلی زیاد هستند تائید می‌گردد.

حالت پنجم:

در این حالت تعدادی از میانگین‌های رده‌بندی هم در ردیف‌ها و هم در ستون‌ها کمتر از 3.1-است اما تعداد آن‌ها به 50 درصد حالات نمی‌رسد. در این حالت پروژه با ارائه طرح‌های بهسازی و گزینه‌های اصلاحی مورد تائید است.

در انتها جمع‌بندی و گزارش نهایی ارائه‌شده و اثرات و پیامدهای (مثبت) سودمندی و (منفی) تخریب معرفی می‌گردند.

ماتریس ارائه‌شده برای مرحله بهره‌برداری، بر اساس مطالعات پایه و مطالعات پیش‌بینی اثرات طرح، امتیازدهی و مورد تحلیل قرارگرفته است.

 

·        4-3-2-1-تحلیل تأثیرات بر محیط در گزینه عدم اجرای فاز بهره‌برداری با استفاده از ماتریس ایرانی

در مرحله بهره‌برداری نیز تحلیل ماتریس عدم بهره‌برداری برای تأثیرات بر محیط و تأثیر فعالیت‌ها به تفکیک صورت پذیرفته است نتایج به‌دست‌آمده به شرح زیر می‌باشد:

جدول شماره (4-3) نتایج به‌دست‌آمده از ارزیابی اثرات بر محیط‌های فیزیکی - شیمیائی، بیولوژیکی و اجتماعی- اقتصادی- فرهنگی را نشان می‌دهد. نتایج این جدول را می‌توان به شرح زیر تشریح نمود:

در دوران بهره‌برداری 316 خانه در ماتریس ایجادشده است که تنها 79 خانه دارای اثر شناخته شدند. از 79 اثر شناسایی‌شده ماهیت 17 اثر مثبت (5/21%) و 62 اثر منفی (5/78%) ارزیابی‌شده است. در مقایسه با مرحله ساخت مشخص می‌شود که عدم بهره‌برداری از سد هشتجین و بند انحرافی سوسهاب اثرات منفی بیشتری از عدم اجرای فاز ساختمانی دارد.

مجموع اثرات منفی 100- و مجموع اثرات مثبت 19+ بوده است. میانگین اهمیت اثرات مثبت 1+ و میانگین اهمیت اثرات منفی 40/1- می‌باشد. این عدد نشان­دهنده این مسئله است که در گزینه عدم بهره‌برداری بزرگی اثرات منفی بیشتر از اثرات مثبت بوده است.

از مجموع 79 اثر شناسایی‌شده 26 اثر فوری، 73 اثر دائمی و 19 اثر قطعی برآورد شده است.

 

برای ادامه متن لطفا اقدام بخرید نمایید:

آگهی استخدام

آگهی رایگان

درج آگهی رایگان

ارسال آگهی

برای انجام پایان نامه کلیک کنید.

دانلود رایگان مقاله در تری پل


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 19,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
1. تمامی مطالب مربوط به این فایل را بدرستی مطالعه کرده ام. 2. تمامی حقوق این فایل مربوط به این سایت است و خریدار حق نشر آن را ندارد. 3. ممکن است مطالب بهم ریخته باشد که در اینصورت با تماس با پشتیبان ایرادات رفع خواهد شد.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file4_1778322_2497.zip673.4k

ترجمه مقاله ISI تحليل نفوذ اجتماعي در داده هاي بزرگ شبکه اجتماعي

ترجمه مقاله ISI تحليل نفوذ اجتماعي در داده هاي بزرگ شبکه اجتماعی فرمت word تعداد صفحات ترجمه 22 لینک مقاله اصلی  http://ieeexplore.ieee.org/document/7731596/ دانلود رایگان مقاله در دانلود رایگان مقاله تحليل نفوذ اجتماعي در داده هاي بزرگ شبکه اجتماعي:  فرصت ها و چالش ها چکیده تجزيه و تحليل نفوذ اجتماعي ١ به يکي از مهم ترين فن آوري هاي صنايع و خدمات اطلاعات مدرن تبديل شده است . ...

توضیحات بیشتر - دانلود 18,000 تومان

ترجمه مقاله ISI حساسیت رطوبتی در مخلوط های آسفالتی تحت تاثیر ترافیک

ترجمه مقاله ISI حساسیت رطوبتی در مخلوط های آسفالتی تحت تاثیر ترافیک  تعداد صفحات 21 فرمت word . چکیده اثرات پارامترهای مختلف از جمله نوع سنگدانه، طراحی مخلوط آسفالتی و ساخت و ساز، شرایط ترافیکی و محیطی بر حساسیت رطوبتی مخلوط آسفالتی توسط تعداد زیادی از محققان مورد بررسی قرار گرفته است. اما تنها چند محقق اثرات ترکیبی این پارامترها را گزارش کرده اند. هدف از مطالعه حاضر، ارزيابی حساسيت رط ...

توضیحات بیشتر - دانلود 16,000 تومان

ترجمه مقاله ISI مدلسازی خستگی با دامنه متغیر برای مواد کامپوزیتی

ترجمه مقاله ISI مدلسازی خستگی مواد کامپوزیتی تعداد صفحات 18 فرمت word ضمایم: مقاله اصلی و ترجمه بصورت word مدلسازی خستگی با دامنه متغیر برای مواد کامپوزیتی : مرور و ارزیابی مدرن برای طیفی از بارگذاری ها چکیده :    در این مقاله تحقیقات تجربی و مدلسازی خستگی کامپوزیتهای پلیمری تقویت شده با الیاف تحت بارگذاری خستگی دامنه متغیر مرور شده اند. در حالت کلی این مدلها پدیدارشناختی و تجر ...

توضیحات بیشتر - دانلود 15,000 تومان

کدنویسی گمز مساله مکانیابی تسهیلات تحت ریسک شبیه سازی مقاله 2016

کدنویسی گمز مساله مکانیابی تسهیلات  فایل شامل مساله تحقیق و مقاله اصلی و کد نویسی آن با نرم افزار گمز است. توضیح مساله: یک مکانیابی تسهیلات رقابتی است که در سطح اول بازیکن رهبر مکانهای مورد نظر خود را برای حداکثر کردن سهم بازارش انتخاب می کند و در سطح دوم بازیکن پیرو. بنابراین با یک مدل دو سطحی (bilevel) مواجه هستیم. علائم، پارامترها و متغیرهای تصمیم فرض می‌کنیم که I مجموعه مشتریان و ...

توضیحات بیشتر - دانلود 14,000 تومان

نرم افزار SAP : شبیه سازی مهندسی عمران : بررسی پارامترهای تیر پیوند مهاربند واگرا

نرم افزار SAP : شبیه سازی مهندسی عمران : بررسی پارامترهای تیر پیوند مهاربند واگرا نرم افزار SAP : شبیه سازی مهندسی عمران   نرم افزار SAP : شبیه سازی مهندسی عمران : در گونه ای از سیستم های سازه ای، محل اتصال اعضای مهاربند به طور عمد در محل تلاقی تیر و ستون قرار نمی گیرند و قسمتی از تیر که بین محل اتصال بادبند و محل اتصال تیر به ستون، یا بین نقاط اتصال دو بادبند قرار دارد تیر پیوند نامیده می شود. یکی از پارامترهایی که در طراحی این نوع از مهاربندها تاثیر فوق العاده زیادی خوا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 25,000 تومان

دانلود برنامه نویسی شبیه سازی تشخیص پلاک خودرو توسط نرم افزار متلب به روش سوبل

دانلود برنامه نویسی شبیه سازی تشخیص پلاک خودرو توسط نرم افزار متلب به روش سوبل دانلود برنامه نویسی شبیه سازی تشخیص پلاک خودرو توسط نرم افزار متلب به روش سوبل این برنامه فقط بهینه سازی شده روش سوبل است که در زمینه ی بهبود سرعت تشخیص پلاک خودرو کار کرده است چون از عملگر سوبل به دلیل سرعت بالا و حجم پرداز ش کم استفاده شده است. این فایل همراه با فابلهای شبیه سازی، فیلم شبیه سازی تشخیص پلاک خودرو توسط متلب و دو فایل توضیح برنامه نویسی انجام شده همراه بایک فایل ضمیه پی دی اف که د ...

توضیحات بیشتر - دانلود 35,000 تومان

دانلود شبیه سازی برق مخابرات با متلب - شبیه سازی شبکه d-statcom توسط قاب مرجع سنکرون (SRF)

دانلود شبیه سازی برق مخابرات با متلب - شبیه سازی شبکه d-statcom  توسط قاب مرجع سنکرون (SRF) دانلود شبیه سازی برق مخابرات - شبیه سازی شبکه d-statcom  توسط قاب مرجع سنکرون (SRF) دانلود شبیه سازی برق مخابرات - شبیه سازی شبکه d-statcom  توسط قاب مرجع سنکرون (SRF) ؛ فایل در نظر گرفته شده شبیه سازی مقاله بیس با موضوع  "مطالعه موردی شبیه سازی برای کنترل DSTATCOM" می باشد که برای شما بمنظور استفاده در پایان نامه تان در نرم افزار متلب شبیه سازی شده و اینجا قرار دادیم. شبیه سازی کا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 45,000 تومان

دانلود پیشینه پژوهشی فناوری نانو سیالات با به روزترین منابع لاتین

دانلود پیشینه پژوهشی فناوری نانو سیالات با به روزترین منابع لاتین دانلود پیشینه پژوهشی فناوری نانو سیالات با به روزترین منابع لاتین فایل زیر شامل پیشینه فتاوری نانو سیالات است که در 58 صفحه فایل word تهیه شده است. تمامی منابع در انتهای تاریخچه فناوری نانو سیالات لیست شده اند. در زیر بخش هایی از فایل آورده شده است؛   مقدمه با گذر از ميكروذرات به نانوذرات، با تغيير برخي از خواص فيزيكي روبرو مي‌شویم، كه دو مورد مهم آنها عبارتند از: افزايش نسبت مساحت سط ...

توضیحات بیشتر - دانلود 20,000 تومان

دانلود شبیه سازی کنترل توزیع جبران استاتیک DSTATCOM برای بهبود هارمونیک

دانلود شبیه سازی کنترل  توزیع جبران استاتیک  DSTATCOM برای بهبود هارمونیک دانلود شبیه سازی کنترل  توزیع جبران استاتیک  DSTATCOM برای بهبود هارمونیک - شبیه سازی مهندسی برق فایل پیوست شده شبیه سازی کنترل توزیع جبران استاتیک DSTATCOM  برای بهبود هارمونیک و بهبود کیفیت توان خروجی در مساله اصلاح  ضریب  توان در یک سیستم توزیع سه فاز است. فایل زیپ شامل شبیه سازی و مقاله اصلی به آدرس زیر است: http://www.sciencedirect.com/science/article ...

توضیحات بیشتر - دانلود 55,000 تومان

دانلود پروپوزال ؛ شناسایی و ارایه رویکردی جهت رتبه بندی شاخص های موثر برانتخاب تامین کنندگان

دانلود پروپوزال ؛ شناسایی و ارایه رویکردی جهت رتبه بندی شاخص های موثر برانتخاب تامین کنندگان دانلود پروپوزال ؛ شناسایی و ارایه رویکردی جهت رتبه بندی شاخص های موثر برانتخاب تامین کنندگان زنجیره تامین از یک توالی پیچیده متشکل از مراحل پردازش مواد خام، ساخت قطعات، محصولات نهایی و مونتاژ و تحویل محصول تشکیل شده است ( Wu & Olson, 2008;Igoulalene et al., 2015 ).    در سالهای اخیر با به کارگیری مفهوم مدیریت زنجیرة تأمين در صنایع‌، موضوع انتخاب تأمين‌کننده، توج ...

توضیحات بیشتر - دانلود 15,000 تومان

دانلود پروپوزال : ارزیابی ریسک مالی پروژه های نفتی با رویکرد DEA دو مرحله ای

دانلود پروپوزال : ارزیابی ریسک مالی پروژه های نفتی با رویکرد DEA دو مرحله ای دانلود پروپوزال ارزیابی ریسک مالی پروژه های نفتی با رویکرد DEA دو مرحله ای در این فایل وورد می توانید یک پروپوزال استاندارد با رعایت تمامی اصول نگارش پروپوزال را ببینید. این پروپوزال مربوط به  ارزیابی ریسک مالی پروژه های نفتی با رویکرد DEA دو مرحله ای است. همراه با رفرنس های عالی تعداد صفحات: 9   دانلود پروپوزال ارزیابی ریسک مالی پروژه های نفتی با رویکرد DEA دو مرحله ای&nb ...

توضیحات بیشتر - دانلود 15,000 تومان

دانلود نمونه پرسشنامه مقایسات زوجی AHP

دانلود نمونه پرسشنامه مقایسات زوجی AHP دانلود نمونه پرسشنامه مقایسات زوجی AHPفایل وورد پیوست نمونه پرسشنامه مقایسات زوجی در روش AHP با شش معیار است. پرسشنامه مقایسه ذوجی در واقع همان مقایسه دو به دو معیارهاست که برای مفهوم بهتر فایل زیر تهیه شده است. فایل حاوی مقایسه 6 معیار است ...

توضیحات بیشتر - دانلود 15,000 تومان

دانلود ترجمه مقاله isi زنجیره تامین چابکی

دانلود ترجمه مقاله isi زنجیره تامین چابکی  دانلود ترجمه مقاله isi زنجیره تامین چابکیچکیده: به منظور حفظ بقا و رشد در محيط سريعاً در حال تغيير تجارت، شركتها بايد براي ساده و مؤثر كردن فعاليتهاي كاري خود (اعم از بازاريابي، توليد، توزيع و فروش) با تأمين كنندگان و مشتريان خود در يك رديف قرار گيرند و براي دستيابي به سطحي از چابكي كه ماوراي دسترس شركت هاي فردي است، بر پايه ارتباطات تشريك مساعي يانه بخوبي با هم كار كنند. مطالعات و تحقيقات ...

توضیحات بیشتر - دانلود 18,000 تومان

دانلود پروپوزال رشته آموزش زبان انگلیسی

دانلود پروپوزال رشته آموزش زبان انگلیسی دانلود پروپوزال رشته آموزش زبان انگلیسیعنوان Comparative effect of cultural awareness on reading comprehension of EFL learners withintegrative and instrumental motivation چکیده:       This study will aim to investigate the comparative effect of cultural awareness on reading comprehension of EFL learners with integrative and instrumental motivation. For this purpose, 120 ...

توضیحات بیشتر - دانلود 20,000 تومان

دانلود ترجمه مقاله isi 2016 نظام بانکداری اینترنتی بر اساس روابط علی و معلولی DEMATEL

دانلود ترجمه مقاله isi 2016 نظام بانکداری اینترنتی بر اساس روابط علی و معلولی DEMATEL دانلود ترجمه مقاله isi 2016 نظام بانکداری اینترنتی بر اساس روابط علی و معلولی DEMATELاین مقاله در سال 2016 به چاپ رسده و جزو جدیدترین مباحث بانکداری الکترونیک است. این فایل شامل اصل مقاله بصورت pdf و ترجمه آن بصورت dox هست. فایل ترجمه 18 صفحه است. چکیده: اهمیت اتخاذ خدمات آنلاین و کاربرد آن در صنعت بانکداری توانسته است تا حدودی توجه محققان را در طی دهه های گذشته معطوف سازد. در چنین شرایطی که بان ...

توضیحات بیشتر - دانلود 24,000 تومان

ترجمه مقاله 2013 مهندسی صنایع و مدیریت ( مدل ریاضی چندهدفه مسئله مکان یابی-مسیریابی پسماندهای صنعتی)

ترجمه مقاله 2013 مهندسی صنایع و مدیریت ( مدل ریاضی چندهدفه مسئله مکان یابی-مسیریابی پسماندهای صنعتی)چکیده: مدیریت پسماندهای صنعتی شامل جمع آوری، انتقال، بازبینی و اصلاح، بازیافت و دفن مواد صنعتی خطرناک می باشد که موجب افزایش ریسک و خطر برای محیط پیرامونشان می گردند. در این مقاله یک مدل چندهدفه ریاضی جدید مسئله مکان یابی-مسیریابی توسعه داده شده و در مارمارا منطقه ای در ترکیه پیاده سازی شده است. هد ...

توضیحات بیشتر - دانلود 28,000 تومان 25,200 تومان 10% تخفیف

آموزش و حل گام به گام مساله ANP فازی

آموزش و حل گام به گام مساله ANP فازی آموزش و حل گام به گام مساله ANP فازیفرایند تحلیل شبکه ای یکی از تکنیک های تصمیم گیری چند معیاره است . و در مجموعه مدل های جبرانی قرار می گیرد. این مدل بر مبنای فرایند تحلیل سلسله مراتبی (AHP) طراحی شده است و " شبکه " را جایگزین " سلسله مراتب کرده است". از جمله مفروضات فرایند تحلیل سلسله مراتبی این است که بخش ها و شاخه های بالاتر سلسله مراتب ، مستقل از بخش ها و سطوح پائین تر می باشند. در صورتی که ...

توضیحات بیشتر - دانلود 14,500 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

محبوبترین محصولات

نظرسنجی

محصولات فروشگاه را تا چه حد مفید می دانید؟